Bahis10line

22.04.2018 Pazar İddaa Biten Maç Sonuçları

Saat Ev Sahibi Deplasman İlk Yarı Maç Sonucu
17:00 Akhisar Belediye Göztepe - 1 - 1
17:00 Atiker Konyaspor Kasımpaşa - 2 - 0
20:00 Beşiktaş Yeni Malatyaspor - 3 - 1
14:00 Samsunspor Denizlispor - 2 - 2
16:30 Adana D.spor Bsb Erzurumspor - 2 - 3
16:30 Ankaragücü Gaziantep BB - 4 - 0
19:00 Balıkesirspor Ümraniyespor - 1 - 1
19:00 Rizespor Giresunspor - 1 - 0
16:30 Arsenal West Ham - 4 - 1
16:30 Stoke Burnley - 1 - 1
19:30 Manchester C Swansea - 5 - 0
14:00 Girona Espanyol - 0 - 2
18:15 Malaga Real Sociedad - 2 - 0
20:30 Las Palmas Alaves - 0 - 3
22:00 Barcelona Villarreal - v
22:00 Sevilla Real Madrid - v
22:45 Atletico Madrid Betis - v
14:30 Cagliari Bologna - 0 - 0
17:00 Atalanta Torino - 2 - 1
17:00 Chievo İnter - 1 - 2
17:00 Lazio Sampdoria - 4 - 0
17:00 Udinese Crotone - 1 - 2
22:45 Juventus Napoli - v
17:30 Augsburg Mainz - 2 - 0
20:00 Köln Schalke 04 - 2 - 2
17:00 Nice Montpellier - 1 - 0
19:00 St Etienne Troyes - 2 - 1
23:00 Bordeaux Paris SG - v
03:38 Columbus Crew New England Rev. - 2 - 2
03:38 Orlando City San Jose Earthquakes - 3 - 2
04:08 Dallas Philadelphia Union - 2 - 0
05:08 Salt Lake Colorado Rapids - 3 - 0
06:38 Los Angeles Galaxy Atlanta United - 0 - 2
00:45 Banfield Godoy Cruz - 1 - 1
03:00 San Lorenzo Chacarita Juniors - 1 - 0
18:00 Tigre Huracán - 0 - 2
20:15 Rosario Central Racing Club - 0 - 2
22:30 Atlético Tucumán Union de Santa Fe - v
16:30 Salzburg Altach - 3 - 1
18:30 Rapid Vienna Admira/Wacker - 4 - 1
20:00 Club Brugge Standard - 4 - 4
22:30 Charleroi Gent - v
02:00 Flamengo America Mineiro - 2 - 0
18:00 Paraná Corinthians - 0 - 4
23:00 Atletico Mineiro Vitoria Bahia - v
23:00 Ceará Sao Paulo - v
23:00 Chapecoense Vasco da Gama - v
23:00 Fluminense Cruzeiro - v
23:00 Palmeiras Internacional - v
20:00 Az Alkmaar Feyenoord - 0 - 3
19:00 Hajduk Dinamo Zagreb 1-1 1 - 2
21:30 Lokomotiva Istra 1961 - 0 - 0
15:30 Rangers Hearts - 2 - 1
17:00 Hacken Hammarby - 2 - 2
17:00 Dalkurd FF Sundsvall - 2 - 2
19:30 Aik Stockholm Göteborg - 2 - 0
19:30 Trelleborgs FF Kalmar FF - 0 - 1
18:00 Luzern Zurich - 2 - 1
18:00 Sion Basel - 2 - 2
18:00 Young Boys Lausanne - 4 - 1
11:00 V-Varen Nagasaki Kashiwa Reysol 0-0 1 - 0
20:00 Haugesund Stromsgodset - 1 - 0
20:00 Kristiansund Bodo Glimt - 1 - 1
20:00 Lillestrom Ranheim - 0 - 1
20:00 Rosenborg Start - 2 - 0
20:00 Tromso Sandefjord - 4 - 1
22:00 Valerenga Molde - 0 - 0
17:00 Mariehamn Vaasa - 2 - 2
17:00 Rovaniemi Kemi Kings - 3 - 0
02:00 Cruz Azul Monarcas Morelia - 2 - 0
02:00 Queretaro Pachuca - 0 - 0
04:00 Monterrey Lobos BUAP - 4 - 0
04:06 Club Leon Club Tijuana - 1 - 1
06:00 Necaxa Tigres UANL - 1 - 1
21:00 Toluca Veracruz - 1 - 0
19:00 Chaves Portimonense - 2 - 1
19:00 Tondela Aves - 3 - 0
21:00 Moreirense Rio Ave - 2 - 1
23:15 Sporting Lisbon Boavista - v
12:00 SKA-Energia Dinamo Moskova - 0 - 1
15:00 Arsenal Tula Zenit St.Petersburg - 3 - 3
17:30 CSKA Moskova Krasnodar - 2 - 1
17:30 FC Tosno Amkar - 0 - 2
20:00 Lokomotiv Moskova Ufa - 0 - 0
20:00 Aek Athens Levadiakos 2-0 2 - 0
20:00 Atromitos Platanias 2-0 4 - 1
20:00 Pas Giannina Larissa 0-0 0 - 0
20:00 Kerkyra Asteras Tripolis 0-1 1 - 3
20:00 Panetolikos Lamia 0-0 1 - 0
20:00 Panionios Panathinaikos 0-2 0 - 3
20:00 Paok Xanthi 0-1 2 - 1
20:00 Apollon Smyrnis Olympiakos 1-0 1 - 0
18:00 MFK OKD Karvina Teplice 1-0 1 - 1
20:00 Slovan Liberec Slavia Prag 0-0 0 - 0
18:00 Chelsea Southampton - 2 - 0
14:00 Alcorcón Osasuna 0-0 0 - 0
18:00 Barcelona B Rayo Vallecano 0-1 2 - 3
20:00 Cadiz Sporting Gijón 0-0 0 - 0
20:00 Lugo La Hoya Lorca 0-0 1 - 1
22:00 Granada Cultural Leonesa - 1 - 0
17:00 Perugia Ternana - 2 - 3
19:30 Pescara Spezia - 3 - 2
15:30 Aue Duisburg - 1 - 3
15:30 Fortuna Dusseldorf Ingolstadt 04 - 3 - 0
15:30 Kaiserslautern Dynamo Dresden - 0 - 1
02:00 Criciúma Ponte Preta - 0 - 1
15:45 Brabrand Esbjerg - v
17:00 Jonkopings Oster - 0 - 1
19:30 Norrby IF Gefle IF - 0 - 2
19:30 Falkenberg Frej - 3 - 1
17:00 Strommen Levanger - 3 - 0
20:00 Aalesunds FK Tromsdalen - 4 - 0
20:00 Florø Notodden - 1 - 4
20:00 Jerv Mjondalen - 0 - 0
20:00 Nest-Sotra Ullensaker/Kisa - 0 - 3
20:00 Sogndal Kongsvinger - 4 - 1
20:00 Viking Asane - 4 - 0
16:30 Altay Hacettepe 1-0 3 - 1
16:30 Anadolu Selçukluspor Karşıyaka 0-0 3 - 0
16:30 Fethiyespor Bandırmaspor 0-1 0 - 1
16:30 Fatih Karagümrük Buğsaşspor 1-1 2 - 2
16:30 Kırklarelispor Silivrispor 2-2 2 - 2
16:30 Nazilli Bld. Pendikspor 1-0 1 - 0
16:30 Niğde Belediyespor Sakaryaspor 0-0 0 - 0
16:30 Şanlıurfaspor Gümüşhanespor 1-0 1 - 1
16:30 Zonguldak Kömürspor Kahramanmaraşspor 0-0 0 - 0
16:30 Afjet Afyonspor Kastamonuspor 2-0 4 - 0
16:30 Bodrum Bld. Etimesgut Bld. 0-1 2 - 1
16:30 Bucaspor Menemen Bld. 0-1 1 - 1
16:30 Hatayspor Sancaktepe Bld. 0-0 1 - 1
16:30 Keçiörengücü Amed Sportif Faliyetler 0-0 0 - 0
16:30 Mersin IY Sarıyer 0-1 1 - 2
16:30 Sivas Dört EB Kocaeli Birlikspor 2-2 4 - 2
16:30 Tokatspor İnegölspor 1-0 1 - 2
16:30 Tuzlaspor Eyüpspor 0-1 1 - 1
19:10 Alloa Athletic Ayr Utd 2-0 2 - 1
16:30 12 Bingöl Spor Dardanelspor 0-0 0 - 0
16:30 Bayrampasa Bergama Bld. 1-0 1 - 2
16:30 Çatalca Spor Kozan Bld. 0-1 1 - 1
16:30 Düzcespor Yeni Altindag Bld. 0-0 0 - 0
16:30 Erzin Bld. Ofspor 0-1 1 - 4
16:30 Kemerspor 2003 Halide Edip Adivar 0-1 0 - 1
16:30 Manisa BB Batman Petrolspor 1-0 2 - 1
16:30 Orhangazispor Erbaaspor 2-0 4 - 0
16:30 Yomraspor Bayburt Grup Özel Idare 0-0 0 - 0
16:30 Ankara Demirspor Muglaspor 0-0 1 - 0
16:30 Darıca G.Birligi 24Erzincanspor 0-1 1 - 1
16:30 Diyarbakırspor 1461 Trabzon 0-0 2 - 1
16:30 Ergene Velimese Spor Pazarspor 0-1 1 - 2
16:30 Erokspor Anadolu Bagcilar Spor 2-0 4 - 1
16:30 Gölcükspor Yeşil Bursa 0-0 2 - 1
16:30 Kayseri Erciyes Orduspor 0-7 0 - 10
16:30 Tire 1922 Spor Kırıkhanspor 0-0 3 - 1
16:30 Van Büyüksehir Bld. Turgutluspor 3-0 5 - 1
16:30 Ankara Adliyespor Arsinspor 0-0 1 - 0
16:30 Düzyurtspor Çorum Bld.Spor 2-1 3 - 3
16:30 Elaziz Bld. Cizre Basra Spor 1-1 1 - 2
16:30 Karacabey Birlik Spor Kocaelispor 0-0 1 - 0
16:30 Kızılcabölükspor Payas Bld. 1-0 3 - 0
16:30 Osmaniyespor 2011 Tekirdagspor 3-0 4 - 1
16:30 Sultanbeyli Bld. Aydınspor 1923 0-0 1 - 2
16:30 B.Cekmece Tepecikspor Tarsus Idman Yurdu 0-1 3 - 1
16:30 Utaş Uşakspor Sanliurfa Karaköpru Bld. 1-0 1 - 0
16:00 Aalen Osnabruck 0-0 2 - 1
16:00 Preussen Münster Hallescher FC 1-1 1 - 2
14:30 FC Tambov Shinik 1-1 3 - 1
18:00 Kuban Avangard Kursk 0-2 0 - 3
00:15 Patriotas FC La Equidad - 0 - 0
01:50 Cerro Porteño 3 de Febrero 1-1 3 - 1
02:30 Deportes Tolima Millonarios - 1 - 0
03:00 Atletico Bucaramanga Independiente Medellín - 2 - 4
03:50 Guarani Asuncion Libertad 0-0 0 - 2
04:45 Atletico Nacional Once Caldas - 1 - 0
23:00 Envigado FC Atletico Huila - v
16:00 Altona 93 VfL Wolfsburg Am. 0-1 1 - 2
16:00 FC Eintracht Norderstedt VfV Borussia 06 Hildesheim 2-1 2 - 2
16:00 TSV Havelse Hannover 96 Am. 1-1 3 - 1
17:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder VfB Lübeck 2-0 2 - 1
17:00 VfB Oldenburg Hamburger SV Am. 1-1 1 - 3
20:00 Wisla Krakow Legia Warsaw - 0 - 1
17:30 Sandecja Nowy Sacz Arka Gdynia - 3 - 1
22:00 Oostende G. Beerschot - 0 - 1
Devamını Gör...

21.04.2018 Cumartesi İddaa Biten Maç Sonuçları

Saat Ev Sahibi Deplasman İlk Yarı Maç Sonucu
14:30 Gençlerbirliği Osmanlıspor - 0 - 3
14:30 Karabükspor Bursaspor - 1 - 4
17:00 Trabzonspor Demir Grup Sivasspor - 0 - 2
20:00 Alanyaspor Galatasaray - 2 - 3
14:00 Elazığspor Adanaspor - 2 - 3
16:00 Boluspor İstanbulspor - 3 - 1
16:10 Gaziantepspor Eskişehirspor - 1 - 4
15:30 West Bromwich Liverpool - 2 - 2
18:00 Watford Crystal Palace - 0 - 0
15:00 Eibar Getafe - 0 - 1
18:15 Celta Valencia - 1 - 1
23:30 Sevilla Barcelona - 0 - 5
17:00 SPAL Roma - 0 - 3
20:00 Sassuolo Fiorentina - 1 - 0
22:45 Ac Milan Benevento - 0 - 1
17:30 RB Leipzig Hoffenheim - 2 - 5
17:30 Eintracht Frankfurt Hertha Berlin - 0 - 3
17:30 Hamburger SV Freiburg - 1 - 0
17:30 Hannover 96 Bayern Mün. - 0 - 3
17:30 Stuttgart Werder Bremen - 2 - 0
20:30 Dortmund Leverkusen - 4 - 0
19:00 Marsilya Lille - 5 - 1
22:00 Amiens Strasbourg - 3 - 1
22:00 Guingamp Monaco - 3 - 1
22:00 Metz Caen - 1 - 1
22:00 Toulouse Angers - 2 - 0
05:08 Kansas City Wizards Vancouver Whitecaps - 6 - 0
21:08 Montreal Impact Los Angeles FC - 3 - 5
23:08 Houston Dynamo Toronto FC - 5 - 1
23:55 New York Red Bulls Chicago Fire - 1 - 2
02:00 Argentinos Juniors Olimpo - 1 - 0
04:15 Estudiantes de La Plata Belgrano - 0 - 1
20:15 San Martín de San Juan Lanus - 1 - 1
20:15 Atl Temperley Velez Sarsfield - 2 - 4
22:30 Talleres de Córdoba Gimnasia La Plata - 2 - 0
18:00 Wolfsberger Sturm Graz - 2 - 1
20:30 Lask Linz Austria Vienna - 1 - 0
20:30 Mattersburg St Polten - 1 - 1
20:00 Oh Leuven Mouscron-Peruwelz - 3 - 1
22:00 Waasland Beveren Lierse - 0 - 1
22:30 Genk Anderlecht - 2 - 1
23:00 Bahia Santos - 1 - 0
22:45 Sligo Rovers St Patricks 0-0 0 - 0
21:00 Rijeka Osijek 0-0 1 - 0
15:30 Hibernian Celtic - 2 - 1
18:00 Kilmarnock Aberdeen - 0 - 2
18:00 Ostersund Örebro SK - 0 - 2
21:00 Grasshoppers FC Lugano - 4 - 3
21:00 St Gallen Thun - 0 - 1
08:00 Shimizu Fc Tokyo 0-0 0 - 1
09:00 Hiroshima Sagan Tosu 0-0 1 - 0
09:00 Sendai Iwata 0-0 0 - 3
11:00 Kawasaki Kashima 1-0 4 - 1
11:00 Vissel Kobe Nagoya 1-0 3 - 0
11:00 Urawa Sapporo 0-0 0 - 0
11:00 Yokohama Marinos Shonan Bellmare 3-4 4 - 4
14:00 Gamba Osaka Cerezo Osaka 1-0 1 - 0
20:00 Brann Stabæk - 3 - 0
17:00 Inter Turku Turku - 1 - 2
17:00 Lahti Ilves - 2 - 0
17:00 Helsinki Kuopion - 1 - 2
17:00 Seinajoen Jk Honka - 2 - 0
19:30 Kuopion Rovaniemi - v
19:30 Seinajoen Jk Helsinki - v
04:00 Puebla Club America - 3 - 1
06:00 Atlas Guadalajara - 1 - 0
19:00 Pacos Ferreira Belenenses - 1 - 1
21:15 Feirense Guimaraes - 2 - 1
23:30 Estoril Benfica - 1 - 2
17:30 Rubin Kazan Rostov - 1 - 1
20:00 Anzhi Ural - 0 - 1
17:00 Sigma Olomouc Banik Ostrava 0-0 1 - 0
19:00 Bohemians 1905 Jihlava 0-0 1 - 1
19:00 Slovacko Dukla Prague 2-0 2 - 0
20:00 Mlada Boleslav Zlin 0-0 0 - 1
22:15 Brno Viktoria Plzen 0-2 1 - 3
20:15 Manchester Utd Tottenham - 2 - 1
18:00 Tarragona Numancia 0-0 0 - 0
18:00 Zaragoza Almería 0-0 2 - 1
20:00 Albacete Reus Deportiu 0-0 0 - 1
20:00 Tenerife Huesca 2-1 2 - 4
17:00 Brescia Cesena - 0 - 0
17:00 Cremonese Ascoli - 1 - 2
17:00 Virtus Entella Pro Vercelli - 3 - 2
17:00 Foggia Bari - 1 - 1
17:00 Novara Venezia - 1 - 3
17:00 Palermo Avellino - 3 - 0
17:00 Parma Carpi - 2 - 1
17:00 Salernitana Cittadella - 1 - 3
15:00 Regensburg St Pauli - 3 - 1
15:00 Sandhausen Darmstadt 98 - 1 - 1
15:00 Union Berlin Heidenheim - 1 - 1
17:00 Nancy Auxerre 2-1 2 - 1
02:15 Juventude Oeste - 1 - 1
03:30 Sao Bento CSA - 2 - 1
04:30 Paysandu Londrina - 1 - 0
23:30 Avai Brazil De Pelotas - 2 - 2
23:30 Regatas Vila Nova GO - 0 - 1
23:30 Goias Figueirense - 0 - 2
23:30 Guarani de Campinas Sampaio Corrêa - 2 - 0
18:00 Dumbarton Falkirk 1-1 2 - 5
18:00 Inverness CT Dunfermline 1-1 2 - 2
18:00 Livingston Brechin City 0-0 3 - 0
18:00 Queen of the South Dundee United 2-0 3 - 0
18:00 St Mirren Morton 1-1 2 - 1
16:00 Orgryte Halmstads BK - 2 - 0
18:00 Degerfors IF Landskrona - 2 - 1
15:00 PK-35 Vantaa Jyvaskyla Pallokerho 2-0 3 - 1
17:00 TPS Turku TiPS Vantaa 0-0 1 - 1
17:00 Ilves Tampere FC Honka Espoo 0-1 1 - 2
17:00 Pallokissat Kuopio HJK Helsinki 0-0 0 - 1
18:00 Åland United ONS Oulu 1-2 2 - 3
18:00 Birmingham Sheffield Utd - 2 - 1
18:00 Bolton Wolverhampton - 0 - 4
18:00 Brentford Qpr - 2 - 1
18:00 Bristol City Hull - 5 - 5
18:00 Derby Middlesbrough - 1 - 2
18:00 Ipswich Aston Villa - 0 - 4
18:00 Leeds Barnsley - 2 - 1
18:00 Preston Norwich - 0 - 0
18:00 Sheffield W Reading - 3 - 0
18:00 Sunderland Burton Albion - 1 - 2
22:45 Cardiff Nottingham Forest - 2 - 1
18:00 Afc Wimbledon Oldham - 2 - 2
18:00 Doncaster Oxford Utd - 0 - 1
18:00 Fleetwood Wigan - 0 - 4
18:00 Gillingham Blackpool - 0 - 3
18:00 Northampton Plymouth - 2 - 0
18:00 Portsmouth Charlton - 0 - 1
18:00 Rochdale Bradford - 1 - 1
18:00 Rotherham Bristol Rovers - 2 - 0
18:00 Scunthorpe Walsall - 1 - 0
18:00 Shrewsbury Bury - 1 - 1
18:00 Southend Mk Dons - 4 - 0
22:30 Longford Town UCD 0-0 0 - 2
22:45 Cobh Ramblers Drogheda United 0-4 1 - 5
18:00 Albion Rovers East Fife 1-0 1 - 0
18:00 Arbroath Airdrie United 1-0 2 - 0
18:00 Forfar Athletic Queen's Park 1-0 1 - 1
18:00 Stranraer Raith Rovers 0-2 0 - 3
18:00 Barnet Newport County - 2 - 0
18:00 Cambridge Cheltenham - 4 - 3
18:00 Carlisle Luton - 1 - 1
18:00 Crewe Morecambe - 1 - 0
18:00 Exeter Crawley Town - 2 - 2
18:00 Forest Green Chesterfield - 4 - 1
18:00 Lincoln Colchester - 2 - 1
18:00 Mansfield Port Vale - 1 - 1
18:00 Notts County Yeovil - 4 - 1
18:00 Swindon Grimsby - 0 - 1
18:00 Wycombe Accrington Stanley - 0 - 4
15:30 Eastleigh Macclesfield 0-1 0 - 2
18:00 Aldershot Barrow 0-0 1 - 1
18:00 Bromley Boreham Wood 1-2 3 - 2
18:00 Chester Maidstone United 0-2 1 - 3
18:00 Dagenham and Redbridge Maidenhead United 1-0 1 - 0
18:00 Dover Athletic Gateshead 1-1 3 - 2
18:00 Ebbsfleet United Sutton United 0-0 0 - 1
18:00 AFC Fylde Solihull 0-1 1 - 1
18:00 Guiseley Woking 0-1 1 - 2
18:00 Halifax Town Tranmere 0-2 0 - 2
18:00 Hartlepool Torquay 1-0 1 - 1
18:00 Leyton Orient Wrexham 1-0 1 - 0
16:00 Erfurt Sonnenhof Grossaspach 0-4 0 - 6
16:00 Hansa Rostock Wehen Wiesbaden 1-0 2 - 0
16:00 Magdeburg Fortuna Koln 2-0 2 - 0
16:00 Paderborn Unterhaching 3-0 3 - 0
16:00 Werder Bremen Am. Carl Zeiss Jena 2-0 2 - 4
16:00 Wurzburger Kickers Chemnitzer FC 0-0 0 - 0
18:00 Annan Athletic Stirling Albion 1-1 3 - 1
18:00 Berwick Rangers Cowdenbeath 1-0 1 - 0
18:00 Edinburgh City Clyde 0-1 1 - 3
18:00 Elgin City Peterhead 0-0 0 - 1
18:00 Stenhousemuir Montrose 0-2 0 - 2
19:00 Diosgyori Puskás AFC 0-1 0 - 1
19:00 Ferencváros Paksi SE 0-1 2 - 2
19:00 Haladas Balmazújváros Sport 0-0 0 - 0
19:00 Kispest Honved Ujpest 0-0 0 - 0
19:00 Vasas SC Mezokövesdi Zsóry 0-0 0 - 0
21:30 Videoton FC Debreceni VSC 1-0 1 - 0
14:00 Sibir FC Tyumen 0-1 0 - 2
15:00 Gazovik Petrotrest 2-2 4 - 3
15:00 FC Enisey Tom Tomsk 1-0 3 - 2
16:00 Spartak Moskva-2 Volgar Astrakhan 2-1 2 - 3
17:00 Fakel Voronezh FC Volga-Olimpiyets 1-0 4 - 1
18:00 Zenit St.Petersburg-2 Krylya Sovetov 0-1 0 - 2
18:00 Rotor Luch-Energiya 2-0 4 - 2
22:00 Baltika Khimki 0-0 0 - 0
01:30 Nacional Asunción Independiente FC 1-0 1 - 0
02:00 Sol de América Guarani Asuncion 0-0 v
03:45 General Díaz Olimpia 0-2 1 - 2
15:30 ETSV Weiche Flensburg SSV Jeddeloh 1-0 2 - 0
16:00 Eintracht Braunschweig Am. SV Drochtersen/Assel 0-0 1 - 0
16:00 Lüneburger Sport-Klub Hansa FC St. Pauli Am. 2-0 2 - 0
18:00 BSV SW Rehden Eutin 08 1-1 1 - 1
20:00 Gornik Zabrze Wisla Plock - 0 - 1
22:30 Korona Kielce Jagellonia - 0 - 3
17:30 Piast Gliwice Pogon - 0 - 0
22:00 Sint-Truiden Eupen - 2 - 3
18:00 Dundee FC St Johnstone - 2 - 1
18:00 Partick Thistle Hamilton - 2 - 1
18:00 Ross County Motherwell - 0 - 0
Devamını Gör...
Rivalo Bonus
Günün Banko Kuponu
Benfica-Guimaraes
1
1.16
Univ Catoli-Delfin
1
1.86
Lille-Amiens
1
2.16
Toplam Oran : 4.66
Betboo Bonus
Günün Sürpriz Kuponu
Hoffenheim-FC Koln
X
4.60
Bayern Muni-Dortmund
X
5.60
Braga-Sporting Li
1
3.15
Toplam Oran : 81.14
Günün Maç Yorumları
C Palace - Liverpool maç yorumu
C Palace - Liverpool maç yorumu Bu maçta kazanmak her iki takım içinde kolay olmayacak mücadelesi yüksek bir maç izleyeceğiz. Bulduğu fırsatları değerlendirme yüzdesi yüksek olan deplasman takımı maçı kazanır.
Oran : 1.51

Las Palmas - Real Madrid maç yorumu
Las Palmas - Real Madrid maç yorumu Maç oynanmadan favori takım yoktur ancak bu maçta maç sonucuna etki edecek tüm değerler deplasman takımını favori gösteriyor toplam gol sayısı 2-3 gol aralığı olur deplasman takımının galibiyeti sürpriz olmaz.
Oran : 1.36

Man Utd - Swansea maç yorumu
Man Utd - Swansea maç yorumu Taraftar desteğini arkasına alacak olan evsahibi takımın maçta baskılı bir oyun ortaya koyacağını düşünüyoruz evsahibi takımın favori olduğu bir karşılaşma.
Oran : 1.26

Everton - Man City maç yorumu
Everton - Man City maç yorumu Takımların form durumları ortada deplasman takımının alması gereken bir maç büyük sürpriz olmazsa maç sonucu 2 olur.
Oran : 1.38

Newcastle - Huddersfiel maç yorumu
Newcastle - Huddersfiel maç yorumu Ev sahibinin favori olduğu bir maç karşılıklı gol olarak yazılabilir garanti olsun diyorsanız maça evsahibinin galibiyeti cazip oranıyla yazılır.
Oran : 1.79

Oddsring giriş
Oddsring giriş